Elektryczna suszarka na pranie TOTU

Regulamin

 1. Strony transakcji
  1. Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
  2. Sklep funkcjonujący pod domeną suszarkanapranie.pl jest własnością firmy:
   Kooperacja.pl Sp. z o.o.
   Ul. Mirosławiecka 38
   78-520 Złocieniec
   NIP 2530306274
   Regon 320755251
 2. Oferta sklepu
  1. Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
  3. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne lub mogą być produktami zamówieniowymi (o czasie realizacji powyżej tygodnia), jeśli zajdzie taka okoliczność zostaną Państwo niezwłocznie o niej poinformowani przez pracownika sklepu.
 3. Zamówienia
  1. Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie www.suszarkanapranie.pl, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
  2. Zamówienia mogą być składane zarówno przez Klientów posiadających swoje indywidualne konto na stronie www.suszarkanapranie.pl (Klienci zarejestrowani), jak również przez Klientów, którzy takiego konta nie posiadają (nowi Klienci).
  3. Utworzenie indywidualnego konta Klienta następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie www.suszarkanapranie.pl. Utworzenie takiego konta umożliwia zarejestrowanemu Klientowi składanie zamówień bez konieczności wypełniania formularza zamówienia, śledzenie statusu złożonych zamówień oraz pozwala na oglądanie historii dokonanych zakupów.
  4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
  5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia złożonego przez nowego Klienta jest określenie rodzaju i ilości zamawianych towarów oraz prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie formularza zamówienia udostępnionego podczas procedury zamawiania towarów. Prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oznacza podanie przez Klienta, co najmniej następujących danych:
   a. dane osobowe (imię, nazwisko i/lub nazwa firmy, NIP),
   b. dane teleadresowe (ulica, kod pocztowy, miasto, kraj),
   c. numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie i weryfikacja zamówienia,
   Nieprawidłowo wypełnione formularze nie zostaną przez sklep www.suszarkanapranie.pl przyjęte do realizacji.
  6. W przypadku wystąpienia niejasności dotyczących przesłanych formularzy sklep www.suszarkanapranie.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji lub zmiany warunków zamówienia. O zaistnieniu takiej sytuacji sklep www.suszarkanapranie.pl zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.
  7. Sklep www.suszarkanapranie.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana warunków realizacji zamówienia nie może nastąpić po jego przyjęciu do realizacji przez sklep www.suszarkanapranie.pl. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, ich wysokość podana zostaje przy potwierdzeniu przez sklep zamówienia.
  8. Zamieszczone na stronach sklepu informacje o towarach są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 w związku z art. 61 § 2 Kodeksu cywilnego. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru oferowanego przez Sklep.
 4. Formy płatności
  1. Kupując w naszym sklepie mogą Państwo dowolnie wybierać formy płatności w zależności od własnych preferencji oraz od wybranego sposobu dostawy/odbioru zamówionego towaru:
   a: Przelew bankowy - Przelew należności na konto sklepu.
   b: Pobranie (Kurier) - Płatność gotówką przy odbiorze paczki (tylko przesyłki kurierskie).
  2. W przypadku wybrania przelewu bankowego jako sposobu płatności. Towar wysyłamy dopiero z chwilą wpłynięcia na konto sklepu www.suszarkanapranie.pl płatności wraz z kosztami wysyłki.
 5. Transport
  1. Wszystkie przesyłki wysyłamy za pomocą firm kurierskich (Fedex, UPS, DHL, Raben).
  2. Koszt przesyłki jest uzależniony od rodzaju towaru (rozmiar, waga).
  3. Wszystkie przesyłki wysyłane do Państwa kurierem są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone!
 6. Czas realizacji zamówienia
  1. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 3 dni roboczych.
  2. O terminie realizacji zamówienia Klient informowany jest podczas weryfikacji zamówienia (telefonicznej bądź poprzez pocztę elektroniczną).
 7. Gwarancje
  1. Każdy oferowany przez sklep www.suszarkanapranie.pl towar posiada gwarancję producenta.
  2. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu czyli faktura VAT.
  3. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane przez producenta/importera placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.
  4. Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona przez obsługę naszego sklepu jest ona również ważna z dowodem zakupu.
  5. Jeżeli Państwo sobie życzą możemy również wypełnić kartę gwarancyjną. W takim przypadku prosimy po rozpakowaniu przesyłki i o przesłanie jej na adres firmy Kooperacja Sp. z o.o.. Wypełnioną kartę odeślemy niezwłocznie do Państwa z powrotem.
 8. Faktury VAT
  1. Do każdego zakupionego w sklepie www.suszarkanapranie.pl produktu dołączana jest faktura VAT.
 9. Wydanie towaru
  1. Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z magazynu firmy, a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). Wysyłając towar do Państwa sklep www.suszarkanapranie.pl zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).
 10. Zwroty zamówionych produktów
  1. Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia i dostarczenie jego w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Jednak zwracany towar nie może nosić śladów użycia i posiadać nienaruszone oryginalne opakowanie. Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez sklep www.suszarkanapranie.pl. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
  2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego, w momencie odbioru przesyłki.
  3. Równocześnie informujemy o Ochronie danych osobowych (polityce prywatności). Zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926), wszystkie dane osobowe zebrane przez firmę Kooperacja Sp. z o.o.. będą wykorzystywane tylko do realizacji złożonych zamówień. Nie będą one w szczególności udostępniane firmom trzecim.
 11. Postanowienia końcowe
  1. Złożenie zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
  2. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są wyłączną własnością tychże firm.
  3. Zawartość sklepu www.suszarkanapranie.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu www.www.suszarkanapranie.pl są zgodne z danymi katalogowymi producentów.
  4. Sklep www.suszarkanapranie.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów w opisach produktów i umieszczonych zdjęciach.
  5. Zdjęcia umieszczone przy produktach mogą być zdjęciami aranżacyjnymi, ich zawartość może różnić się od sprzedawanego elementu wyposażeniem, stroną, kolorem itd.
Wysyłka

Towar wysyłamy firmą kurierską Fedex najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty.

Płatność

Akceptujemy tradycyjne przelewy oraz płatność przy odbiorze.

Dla wygody naszych klientów wszystkie warianty suszarki Totu oferujemy również na Allegro.